AnimeKingdom
Bine aţi venit vă rugăm să citiţi regulamentul după care puteţi să postaţi orice doriţi!

Multumim !

AnimeKingdom
Bine aţi venit vă rugăm să citiţi regulamentul după care puteţi să postaţi orice doriţi!

Multumim !

AnimeKingdom
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Bine ati venit in cea mai mare comunitate de anime va rugam sa va faceti treaba .
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Ce parere aveti despre anime-ul Code Geass ?

In jos 
4 participanți

Ce parere aveti despre anime-ul Code Geass ?
E super
Ce parere aveti despre anime-ul Code Geass ? I_vote_lcap100%Ce parere aveti despre anime-ul Code Geass ? I_vote_rcap
 100% [ 6 ]
E bunicel
Ce parere aveti despre anime-ul Code Geass ? I_vote_lcap0%Ce parere aveti despre anime-ul Code Geass ? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
E naspha
Ce parere aveti despre anime-ul Code Geass ? I_vote_lcap0%Ce parere aveti despre anime-ul Code Geass ? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Nu merita urmarit !
Ce parere aveti despre anime-ul Code Geass ? I_vote_lcap0%Ce parere aveti despre anime-ul Code Geass ? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 6
 

AutorMesaj
EnjatsRed
Founder
Founder
EnjatsRed


masculin Mesaje : 439
Puncte : 3228
Reputatie : 3
Data de inscriere : 26/11/2009
Varsta : 25
Localizare : On this forum in this place ....
Joburi/Distractii : Anime parca nu ......
Stare de spirit : Calm ca in totdeauna ....

Ce parere aveti despre anime-ul Code Geass ? Empty
MesajSubiect: Ce parere aveti despre anime-ul Code Geass ?   Ce parere aveti despre anime-ul Code Geass ? EmptyVin Dec 04, 2009 5:31 pm

Ce parere aveti despre anime-ul Code Geass ?
Sus In jos
https://animekingdom.forumgratuit.ro
vampirul
V.I.P
V.I.P



Mesaje : 32
Puncte : 152
Reputatie : 0
Data de inscriere : 06/12/2009

Ce parere aveti despre anime-ul Code Geass ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere aveti despre anime-ul Code Geass ?   Ce parere aveti despre anime-ul Code Geass ? EmptyDum Dec 06, 2009 9:53 pm

nu mam uitat niciodata
Sus In jos
B-rabbit
Chunnin
Chunnin
B-rabbit


masculin Mesaje : 18
Puncte : 28
Reputatie : 0
Data de inscriere : 13/12/2009
Varsta : 31
Joburi/Distractii : Plictisit cu diploma , hm si omorat de comedie
Stare de spirit : Sunt ca si vremea: acum ninge, acum ploua, acum e soare, acum e innorat.

Ce parere aveti despre anime-ul Code Geass ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere aveti despre anime-ul Code Geass ?   Ce parere aveti despre anime-ul Code Geass ? EmptyDum Dec 13, 2009 9:02 pm

Pai tot auzisem de acest anime si hm sa zicem ca de prin auzite imi facusem o impresie total diferita de cum e animeul.Dar pentru ca ma plictiseam am zis sa-l incerc si surprinza cineva a pus superglue pe ecran caci cu greu m-am dezlipit de el.
Hm pot spune ca e chiar genul meu de anime , e bazat pe logica sahului adica sa fii mereu cu un pas in fata adversarului , a fost interesant , nelasandu-ma cu ochii in soare sau plictisit.Deci eu vi l-as recomanda.
Sus In jos
ToxiChou
Moderator
Moderator
ToxiChou


feminin Mesaje : 11
Puncte : 15
Reputatie : 0
Data de inscriere : 14/12/2009
Varsta : 30
Stare de spirit : ca un fish rotunjor :]

Ce parere aveti despre anime-ul Code Geass ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere aveti despre anime-ul Code Geass ?   Ce parere aveti despre anime-ul Code Geass ? EmptyLun Dec 14, 2009 10:57 pm

Well,prima data cand am inceput sa-l vizionez nu mi s-a parut cine stie ce,dar a inceput sa-mi palca din ce in ce mai mult...chiar daca pe mine nu ma atrageau anime-urile astea gen mecha dar cu timpul au inceput sa-mi placa si asa a devenit acest anime una din obsesiile mele...aka cam totul se potriveste soundtrack'ul personajele 8->,povestea este fascinanta si sfarsitul a fost super chiar daca nu a fost cum credeam -.-'...enfin anime'ul merita vizionat.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce parere aveti despre anime-ul Code Geass ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere aveti despre anime-ul Code Geass ?   Ce parere aveti despre anime-ul Code Geass ? Empty

Sus In jos
 
Ce parere aveti despre anime-ul Code Geass ?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ce parere aveti despre anime-ul Gintama ?
» Ce parere aveti despre Yu-Gi-Oh?
» Ce parere aveti despre Yu-Gi-Oh DM?
» Ce parere aveti despre Yu-Gi-Oh GX?
» Ce parere aveti despre Yu-Gi-Oh 5'ds?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
AnimeKingdom :: Anime Detaliat :: Code Geass-
Mergi direct la: