AnimeKingdom
Bine aţi venit vă rugăm să citiţi regulamentul după care puteţi să postaţi orice doriţi!

Multumim !

AnimeKingdom
Bine aţi venit vă rugăm să citiţi regulamentul după care puteţi să postaţi orice doriţi!

Multumim !

AnimeKingdom
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Bine ati venit in cea mai mare comunitate de anime va rugam sa va faceti treaba .
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 BLEACH Fan Club

In jos 
AutorMesaj
Charme
Chunnin
Chunnin
Charme


feminin Mesaje : 28
Puncte : 40
Reputatie : 0
Data de inscriere : 30/11/2009
Varsta : 29

BLEACH Fan Club Empty
MesajSubiect: BLEACH Fan Club   BLEACH Fan Club EmptyJoi Dec 17, 2009 12:37 am


BLEACH Fan Club Sg77mt
Bleach FanClub

BLEACH Fan Club Ster1Istorie:

Povestea începe cu apariţia subită a Rukia Kuchiki în camera lui Ichigo Kurosaki. Ea este surprinsă de abiltatea sa de o vedea, dar conversaţia ce rezultă este întreruptă de apariţia unui hollow, un spirit malefic. După ce Rukia este grav rănită încercând să-l protejeze pe Ichigo, ea intenţionează să-i transfere jumătate din puterile ei lui Ichigo, sperând să îi dea oportunitatea să înfrunte hollows pe picior de egalitate. Ichigo absoarbe neintenţionat aproximativ toată puterea ei, ceea ce îi permite să învingă hollow cu uşurinţă.

Următoarea zi, Rukia apare în clasa lui Ichigo ca un elev transferat. Spre surprinderea lui, ea pare a fi un om normal. Ea teoretizează că puterea spirituală a lui Ichigo a dus la absorbţia aproape totală a puterilor ei, lăsând-o ca urmare naufragiată în lumea reală. Rukia şi-a transferat spiritul într-un gigai (un corp uman artificial) până când îşi va recăpăta abilităţile. Între timp, Ichigo trebuie să-i preia îndatoririle de shinigami, luptând cu hollows şi ghidând suflete rătăcite înapoi în Soul Society.

Pentru a intra v-a trebui sa respectati anumite criterii:

BLEACH Fan Club AReguli:

1.Puteti intra in acest FanClub numai raspunzand intrebarilor de mai jos
2.Fara cearta fiecare membru are dreptu lsa isi dea cu propia opinie,asa ca nu contraziceti pe nimeni!
3.Deci din moment ce ati fost acceptati ca membrii v-as ruga sa purtati cardul clubului pe care scrie "MEMBRU", nu purtati celalalt card pe care scrie "owner" deoarece este vorba de owner-ul ACESTUI FAN CLUB! Veti putea purta cealalta imagine de owner numai daca ati fost alesi de catre mine ca sa aveti drept de owner asupra fan clubului!


Deci dupa drepturile pe care le aveti aici v-as ruga sa purtati unul dintre cele doua:

Pentru OWNER:

Spoiler:
Cod:
[IMG]http://i629.photobucket.com/albums/uu12/yoruichi_blackcat/ownerBleach.png[/IMG]

Pentru MEMBRU:

Spoiler:
Cod:
[IMG]http://i629.photobucket.com/albums/uu12/yoruichi_blackcat/member.png[/IMG]

Nota: Pe parcurs vor mai aparea si alte variante
BLEACH Fan Club CartoonichigocopyIntrebari:

1.De ce ai ales sa intrii in acest fan club?
2.Care este perosnajul tau favorit din Bleach?
3.Care bankai iti place mai mult?
4.Divizie favorita?
5.Ce te-a facut sa urmaresti asa numitul anime Bleach?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ok me (sa nu ziceti ca nu raspund si eu : )))

1.De ce ai ales sa intrii in acest fan club?
Fiindca ador anime-ul Bleach,mereu v-a ramane favoritul meu ^^
2.Care este perosnajul tau favorit din Bleach?
Yoruichi imi palce personalitatea sa,felul cum lupta...
3.Care bankai iti place mai mult?
A lui Ichigo ^^
4.Divizie favorita?
6
5.Ce te-a facut sa urmaresti asa numitul anime Bleach?
Nu prima data l-am urmarit asa din curiozitate insa pe parcurs am inceput sa imi placa din ce in ce mai mult acest anime,bineinteles totul a inceput de la personaje apo icoloana sonora,pur si simplu m-a impresionat de prima data
Sus In jos
 
BLEACH Fan Club
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Imagini Bleach
» Cerere club
» Top 3 Baieti Din Bleach
» Ce Personaj Din Bleach Esti?
» Ce parere aveti despre Bleach?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
AnimeKingdom :: Fan Sections :: Fan Clubs-
Mergi direct la: