AnimeKingdom
Bine aţi venit vă rugăm să citiţi regulamentul după care puteţi să postaţi orice doriţi!

Multumim !

AnimeKingdom
Bine aţi venit vă rugăm să citiţi regulamentul după care puteţi să postaţi orice doriţi!

Multumim !

AnimeKingdom
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Bine ati venit in cea mai mare comunitate de anime va rugam sa va faceti treaba .
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cereri Gfx

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
W.Megan
Moderator
Moderator
W.Megan


feminin Mesaje : 4
Puncte : 6
Reputatie : 0
Data de inscriere : 13/12/2009

Cereri Gfx Empty
MesajSubiect: Cereri Gfx   Cereri Gfx EmptyMier Dec 16, 2009 9:36 am

Bun,cred ca ati vazut si in titlul topiculu,aici vor venii toti cei care au nevoie de tot ce tine de Gfx-uri.
Pentru inceput vom avea nevoie de echipa de Gfx-itori ai forumului,cei care vor sa intre sa posteze cateva creatii ale lor iar noi,moderatorii/adminii,vom desemna pe cine vom lua in echipa,deci puneti-va pe treaba.
Dupa ce vom desemna cei care formeaza echipa,vom adauga si niste reguli pentru Cereri.
Multumesc.
Sus In jos
Charme
Chunnin
Chunnin
Charme


feminin Mesaje : 28
Puncte : 40
Reputatie : 0
Data de inscriere : 30/11/2009
Varsta : 29

Cereri Gfx Empty
MesajSubiect: Re: Cereri Gfx   Cereri Gfx EmptyMier Dec 16, 2009 11:09 pm

Daca nu fac vreao greseala xD so eu as dori sa intru :3 cateva creeati ah,si o "introducere" inainte de a posta creeatiile, lucrez cu Photoshop-ul de un an jumate xD, in marea parte fac sign-uri si avatare din stock-uri nu neaparat rendere >.>' oricum renderele nu ar fi o problema ^^ unele sunt comenzi de pe alte forumuri x3 and sa nu o mai lungesc atat... here is :

1.Light your heart sig
2.No Name (v 1)
3.No Name (v 2)
4.Single Flower
5.Roses Princess
6.Beautiful Spring

Avatare (well, nu sunt toate chiar de aceeasi dimensiune mai mult le iau asa cum imi pica ~~")
Spoiler:
Sus In jos
 
Cereri Gfx
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cereri grade !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
AnimeKingdom :: Fan Sections :: Fan GFX-
Mergi direct la: