AnimeKingdom
Bine aţi venit vă rugăm să citiţi regulamentul după care puteţi să postaţi orice doriţi!

Multumim !

AnimeKingdom
Bine aţi venit vă rugăm să citiţi regulamentul după care puteţi să postaţi orice doriţi!

Multumim !

AnimeKingdom
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Bine ati venit in cea mai mare comunitate de anime va rugam sa va faceti treaba .
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Care este personajul vostru preferat?

In jos 
AutorMesaj
B-rabbit
Chunnin
Chunnin
B-rabbit


masculin Mesaje : 18
Puncte : 28
Reputatie : 0
Data de inscriere : 13/12/2009
Varsta : 31
Joburi/Distractii : Plictisit cu diploma , hm si omorat de comedie
Stare de spirit : Sunt ca si vremea: acum ninge, acum ploua, acum e soare, acum e innorat.

Care este personajul vostru preferat? Empty
MesajSubiect: Care este personajul vostru preferat?   Care este personajul vostru preferat? EmptyDum Dec 13, 2009 9:38 pm

Care este personajul vostru preferat?

Erm pai primul meu personaj a fost Zero , hm deoarece a devenit si el vampir insa inca se poate numi un vanator de vampiri , hm pentru ca uneori e cam indiferent.Nu prea se pricepe la comunicarea cu cei din jurul sau.


Apoi al doilea este Shiki , yeah mai nou imi place de el , hm el e mai tacut , adica sta linistit , fara stres asculta ce spun ceilalti , mai intervine din joi in Pasti cand are chef , yeah indiferenta asta e tare.Si imi place culoarea parului si a ochilor.
Sus In jos
 
Care este personajul vostru preferat?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Personajul favorit !
» Sportul preferat
» Cantarer Preferat
» Formatia sau Interpretul preferat..
» Care ti se pare cea mai gra zi din saptaman ?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
AnimeKingdom :: Anime Detaliat :: Alte anime :: Vampire Knight-
Mergi direct la: